Şimdi her zamankinden daha fazla kullanılabilir! Jobchain® JOB belirteci, kriptokrasi ATM'lerinde, kapınızın önünde mevcuttur! Kripto para birimi ATM'leri olmadığını mı düşündünüz? Şey, evet! Diğer herhangi bir para birimi gibi, kripto para birimlerinin kendi ATM'leri vardır, hatta fiat parayla satın alabilir ve satabilirsiniz. Ve Jobchain® JOB simgesi... şimdi kullanılabilir! Size nasıl olduğunu söyleyeceğiz...

Kripto para birimi ATM'leri nedir?

Kripto para birimi ATM'leri bildiğimiz ATM'lere çok benzer. Genellikle nakit paraya ihtiyacımız olduğunda, bu tür ATM'lere gideriz, kartımızı ve kodumuzu veririz, hepsi bu kadar, nakit paramız olur.

Kriptokrasi ATM'leri ile hemen hemen aynı şey olur, ancak kripto para birimlerinizi nakit olarak satamazsınız, aynı zamanda kripto para birimleri de satın alabilirsiniz. Bu nedenle Jobchain® için bu tür kasiyerlerden İŞ alıp satabilmek çok önemlidir. Sadece Jobchain® platformunun tamamını somut hale getirdiği için değil, maaşı kriptokrasiye dönüştürür ve bunun tersi de geçerlidir. Ama aynı zamanda tüm dünyada kullanılabilir hale getirir.

Sadece kasiyer platformuna kaydolun, bir QR kodunu tarayın ve kripto para birimleri satın alıp satmadığınıza bağlı olarak nakit girebilir veya alabilirsiniz. Bu kadar basit! Ve tüm bu teknolojiyi kim kolaylaştırıyor? Eh, cryptocurrency ATM'lerin en büyük sağlayıcısı: Genel Bayt.

Genel Bayt, kripto para birimi ATM'lerinin önde gelen sağlayıcısı

7000'den fazla kriptokrasi ATM'nin satıldığı, 100'den fazla fiat para birimi ve 60'tan fazla ülkede satışla, General Bytes'in pazarın önde gelen sağlayıcısı olduğunu iddia edebiliriz. Prag, Çek Cumhuriyeti ve ABD'deki Bradenton, Florida'daki genel merkezlerinden, bitcoin ve blokchain teknolojisinin önde gelen sağlayıcıları olmayı planlıyorlar.

Ya puedes operar con el token JOB de Jobchain® en cajeros automáticos de criptomonedas ATM Crypto de todo el mundo

Daha ayrıntılı olarak, ATM'leri Linux üzerine inşa edilmiş ve aynı zamanda ARM mimarisine dayanan Android'e dayanmaktadır. Bunların hepsi birlikte, kullanımı kolay, kişiselleştirilmiş ve güvenli ATM'ler geliştirebilmelerini sağlıyor, böylece artık işinizi sokakta satın almak ve satmak için bir bahaneniz yok! Çünkü kasiyerler genellikle alışveriş merkezlerinde, süpermarketlerde ve hatta sokakta, bir ömür boyu ATM'ler gibi bulunurlar.

Bu Jobchain® sayesinde General Bytes ile ortaklık kurmuştur, böylece bugün dünyanın dört bir yanındaki kriptokrasi ATM'lerinde İŞ simgesi ticareti yapmak mümkündür. Onlarda kullanıcılar Bitcoin, Ethereum, 50'den fazla kripto para birimi ve hatta 100'den fazla fiat para birimi ile JOB satın alabilir ve satabilir.